Logitech B100 White, Portable Optical Mouse
| All | |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross depth master carton | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross height master carton | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross width master carton | 95.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 180 cm m |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kaal | 102g g |
| Kaasnevate toodete arv | 1 pc(s) |
| Kerimine | Yes |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kujutegur | Ambidextrous |
| Liikumise resolutsioon | 800 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Mac OS X 10.5, Mac OS X 10.7, Windors 7, Mac OS X 10.4, WINDOWS XP, Windows Vista, Mac OS X 10.6, Mac OS X 10.8, Windows 7 |
| Mõõdud (l x s x k) | 62 x 33 x 113 mm mm |
| Net weight master carton | 1.00 kg |
| Netokaal | 0.10 kg |
| Nuppude arv | 3 |
| Otstarve | office |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Producer product name | B100 |
| Resolutsioon | 800 dpi |
| Seadme liides | USB |
| Skrolli tüüp | Wheel |
| Soovituslik kasutus | PC |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.32 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Portable Optical Mouse |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows XP, Window |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logitech b100 white, portable optical mouse, 910-003360, logitech, hiired


